Про Нас

Про що мріють батьки? НЕ робити домашнє завдання вечорами, НЕ платити репетиторам, НЕ возити дитину на гуртки і екскурсії, НЕ готувати сніданки і обіди ... У «Амадея» продумали все до дрібниць. Тепер вам не потрібно додатково водити дитину вивчати Соробан або англійську, везти на кружки з малювання або йогу. Тут є все. Заняття в школі «Амадея» розроблені таким чином, щоб дітки пізнавали все нове з інтересом.

Упор в навчанні робиться на всебічний розвиток особистості, тому вивчається каліграфія, англійська та українська мови, математика і природознавство, особлива увага приділяється розвитку творчого мислення та фізичному розвитку. Цікаві проекти та захоплюючі заняття - все це в нашій новій школі Амадея.

Йдучи в ногу з часом, ми використовуємо всі методичні та технологічні переваги сучасного світу: індивідуальний підхід, інноваційні методики, сучасну матеріально-технічну базу, які роблять процес навчання комфортним і привабливим.

При прийомі в 1 клас проводиться вступна співбесіду для визначення рівня розвитку і знань, а також ступеня готовності до навчання в школі.

Розпорядження "Про видачу ліцензії закладу освіти"
Статут приватного закладу дошкільної та загальної середньої освіти "АМАДЕЯ"

10
Учнів в групі
12
Денних годин
6
Днів на тиждень
5
Прийомів їжі
Наставники та Волонтери

Коли дитина із задоволенням йде на заняття, в першу чергу, це означає, що їй там добре та цікаво. А таке відчуття можуть дати лише люди - Наставники, які проводять з дітьми більшу частину денного часу.

Искусство счастья

Лучший способ сделать детей хорошими – это сделать их счастливыми.
Інна
Яворська

Инструменты воспитания

Орудием и посредником воспитания должна быть любовь.
Тетяна
Бабій

Наталія
Корінна

Анна
Зубкова

Людмила
Лисенко

Анастасія
Яворська

Юрій
Довгій

Відгуки батьків:

Блог

В нашому центрі, у всіх його філіалах, завжди відбувається багато веселого, цікавого, пізнавально та захопливого. Тому що, коли дитина в центрі уваги - це завжди цікаво, пізнавально та захопливо! Діти дарують нам мільйон можливостей для відчуття щастя і отримання самих щирих, захопливих емоцій. Ми завжди підтримуємо тісний зв'язок з батьками і поспішаємо ділитися новинами, ідеями, думками з приводу і навколо дитячого життя в садочку та школі! Слідкуйте за нашої стрічкою новин!

Зателефонуйте нам
Напишіть нам
Карта проїзду
 Попередній  Всі проекти Наступний