Про Нас

Про що мріють Батьки? НЕ робити домашнє завдання вечорами, НЕ платити репетиторам, НЕ возити Дитину на гуртки і екскурсії, НЕ готувати сніданки і обіди ... У «Амадеї» продумали все до дрібниць. Тепер Вам не потрібно додатково водити Дитину вивчати Соробан або англійську, везти на гуртки з малювання чи йогу. Тут є все! Заняття в школі «Амадея» розроблені таким чином, щоб Дітки пізнавали все нове з інтересом.

Акцент в навчанні робиться на всебічний розвиток особистості, тому вивчається каліграфія, англійська та українська мови, математика і природознавство, особлива увага приділяється розвитку творчого мислення та фізичному розвитку. Цікаві проекти та захоплюючі заняття - все це в нашій загальноосвітній школі Амадея.

Йдемо в ногу з часом - ми використовуємо всі методичні та технологічні переваги сучасного світу: індивідуальний підхід, інноваційні методики, сучасну матеріально-технічну базу, які роблять процес навчання комфортним і привабливим.

Прийом Дитини у 1 клас проходить із вступною співбесідою у директора для визначення рівня розвитку і знань, а також ступеня готовності до навчання в школі.

Розпорядження "Про видачу ліцензії закладу освіти"

Статут Вінницький ліцей "АМАДЕЯ"

 

10
Учнів в групі
12
Денних годин
5
Днів на тиждень
4
Прийомів їжі
Наставники та Волонтери

Коли дитина із задоволенням йде на заняття, в першу чергу, це означає, що їй там добре та цікаво. А таке відчуття можуть дати лише люди - Наставники, які проводять з дітьми більшу частину денного часу.

Искусство счастья

Лучший способ сделать детей хорошими – это сделать их счастливыми.
Інна
Яворська

Инструменты воспитания

Орудием и посредником воспитания должна быть любовь.
Тетяна
Бабій

Наталія
Корінна

Людмила
Лисенко

Анастасія
Яворська

Відгуки батьків:

Блог

В нашому центрі, у всіх його філіалах, завжди відбувається багато веселого, цікавого, пізнавально та захопливого. Тому що, коли дитина в центрі уваги - це завжди цікаво, пізнавально та захопливо! Діти дарують нам мільйон можливостей для відчуття щастя і отримання самих щирих, захопливих емоцій. Ми завжди підтримуємо тісний зв'язок з батьками і поспішаємо ділитися новинами, ідеями, думками з приводу і навколо дитячого життя в садочку та школі! Слідкуйте за нашої стрічкою новин!

Зателефонуйте нам
Адреса
вул. Магістратська, 64 вул. Магістратська, 60
Напишіть нам
Карта проїзду
 Попередній  Всі проекти Наступний