Про нас

У Вінниці є таке місце, де діти дізнаються найважливіше, найцікавіше, місце, де вони отримують відповіді на всі свої питання.

Тут вони багато що роблять вперше - ліплять, малюють, знайомляться з буквами, складають слова. У цьому садку все відбувається із задоволенням. Малюки із задоволенням грають до приємної втоми, щоб в космічних ліжечках з насолодою дивитися чарівні сни під пильною увагою досвідчених і люблячих вихователів.

У затишному й безпечному дворику можна грати в рухливі ігри, а в просторих, залитих сонячним світлом кімнатах - розглядати яскраві картинки та слухати казки.


Амадея - місце, де хочеться провести дитинство.

12
Дітей в групі
12
Денних годин
6
Днів на тиждень
5
Прийомів їжі
Наставники та Волонтери

Коли дитина із задоволенням йде на заняття, в першу чергу, це означає, що їй там добре та цікаво. А таке відчуття можуть дати лише люди - Наставники, які проводять з дітьми більшу частину денного часу. Обовязковою рисою характеру нашого наставника, окрім найвищого рівня професіоналізму і абсолютної відповідності психо-емоційних характеристик, можна назвати здатність... бути феею, чарівницею - ми самі вміємо та вчимо творити магію...

Інна
Яворська

Анна
Якіменко

Леся
Напасна

Надія
КОСТЮК

Інна
СКОБЕЛЕВА

Антоніна
ПАЛАМАРЧУК

Ольга
СУСЛОВА

Олена
Ольховик

Яна
Крушельницька

Галина
Ілюк

Юлія
Виговська

Альона
Данилюк

Інна
Бондар

Альона
Шелепун

Вікторія
Пилипенко

Аліна
Швачко

Ілона
Войтенко

Юрій
Довгій
Наші філіали

Розвиток через інтерес і задоволення - наш головний орієнтир. При цьому, комфорт для батьків - важливий фактор. Тепер лише вам вирішувати, який із трьох філіалів, буде відвідувати ваша дитина. В будь-якому випадку дитина і ви отримаєте максимум уваги та задоволення.

Відгуки батьків:

Блог

В нашому центрі, у всіх його філіалах, завжди відбувається багато веселого, цікавого, пізнавально та захопливого. Тому що, коли дитина в центрі уваги - це завжди цікаво, пізнавально та захопливо! Діти дарують нам мільйон можливостей для відчуття щастя і отримання самих щирих, захопливих емоцій. Ми завжди підтримуємо тісний зв'язок з батьками і поспішаємо ділитися новинами, ідеями, думками з приводу і навколо дитячого життя в садочку та школі! Слідкуйте за нашої стрічкою новин!

Зателефонуйте нам
Напишіть нам
Карта проїзду
 Попередній  Всі проекти Наступний