Система освіти школи

Головне завдання сучасної школи - готувати дитину до реального світу, в якому їй потрібно буде жити, шукати себе і творити наше спільне майбутнє.

 

"Сіли, відкрили підручники, вивчили правило" - це вже не працює.

За останні двадцять років світ сильно змінився. Раніше - було важко знайти потрібну правильну інформацію. Тому система школи будувалася навколо заучування фактів або правил, і їх повторення та доведення цього до автоматизму.

Зараз - все що завгодно можна знайти в інтернеті за кілька секунд. Не проблема знайти потрібну інформацію, складність в тому, як виділити важливе в інформаційному шумі і застосувати знайдене на практиці. На жаль, система звичайного шкільної освіти змінюється надто повільно, щоб встигати повністю відповідати сучасному світові і готувати учнів до дорослого життя.⠀

 

В основі роботи приватної школи "Амадея" - Дитиноцентричність. У центрі навчання - особистість, яка пізнає світ пропускаючи знання, враження, досвід і емоції через себе.

Педагоги та наставники школи використовують в навчанні проєктний підхід, під час якого діти досліджують кожну тему з власної точки зору і публічно представляють результати роботи.

 

Щопонеділка озвучується цікава тема, яку ми досліджуємо протягом тижня, а в п'ятницю - представляємо результати роботи.

  • Мій улюблений письменник

  • Сімейні цінності

  • Спільноти в тваринному світі

  • Улюблені відомі люди

  • Види пластику

Це тільки декілька цікавих тем, які вже досліджували наші учні. А скільки ще проєктів чекають на школярів "Амадеї" попереду!

Як потрапити в Амадею?

Просто зателефонуйте чи напишіть нам!
Зв'яжіться з нами!
 Попередній  Всі проекти Наступний