Чому інші школи проти?

Які корисні 7 навиків розвитку отримає Дитина на майбутнє лише граючи в шахи

 Шахи – це стратегічна гра походить від стародавньої індійської гри чатуранга, яка є ймовірним предком східних стратегічних ігор сянці, чангі і сьогі. Шахи потрапили до Європи в 9 столітті, внаслідок завоювань Омеядів в Іспанії. Фігури набули своєї нинішньої сили в Іспанії наприкінці 15 століття; правила стандартизовано в 19 столітті.

Як одна з найпоширеніших спортивних ігор сучасності, поєднує в собі елементи мистецтва (уяви), науки (логічно-точний розрахунок) і спорту. Шахи мають виховне значення: сприяють розвитку концентрації уваги, вміння долати труднощі та планувати власні дії, логічно мислити. Оскільки у грі в шахи виявляються особливості людської особистості, їх використовують як модель для наукових досліджень у психології та педагогіці. Також використовують для моделювання систем штучного інтелекту.

Які корисні 7 навиків розвитку отримає Дитина на майбутнє лише граючи в шахи:

1.    Шахи розширюють «горизонт планування».

Короткий горизонт планування - велика проблема. Мало хто мислить на кілька років вперед! Шахи вчать думати на кілька ходів вперед. Звичайно, їх кількість обмежена, але вміння прораховувати дії і шукати альтернативи дуже цінне. Приклад хорошого «горизонту планування» - конвеєрний потік.

2.    Шахи вчать ставити себе на місце суперника.

Розширення «горизонту планування» стосується не лише власних кроків, але і чужих. Щоб створювати стратегію, треба розуміти, як будуть діяти конкуренти.

Шахи в цьому плані прості: не порушувати правила і перебирати можливі ходи і їх прораховувати.

3.    Шахи допомагають визначати пріоритети.

Треба зробити все, щоб поставити «мат» королю. Якщо потрібно - жертвувати для цього і найдорожчими фігурами. Нам не зберегти все шахове військо. Тому ця гра - ідеальний тренажер для складних рішень.

4.    Шахи вчать завжди бути напоготові.

Поєдинок в шахах вимагає концентрації на дошці і ходах. Як тільки втратиш пильність - втратиш цінні фігури, або взагалі програєш. Не можна розслаблятися, навіть якщо маєш перевагу і граєш проти слабшого суперника. В шахи грають не для відпочинку. Для цього є купа інших ігор. Тут важлива увага до останнього ходу.

5.    Шахи тренують терпіння.

Шахи - гра некваплива. Вони вимагають роздумів, аналізу та прорахунку ходів, а поспіх тут зайва. Люди, які захоплюються шахами, спокійні і раціональні. Для них важлива можливість подумати і все зважити.

6.    Шахи навчають не покладатися на везіння.

Успіх багатьох ігор залежить від початкових умов. Якщо пощастило, то шанси виграти більше. Уміння також грає роль, але воно другорядне.

7.    Шахи доводять: чим більше практики, тим успішніше людина

Шахи - не просто гра. Це тренажер для прокачування вміння приймати рішення, відчувати стратегії і засвоювати уроки за результатами. Новачок відрізняється від гросмейстера кількістю зіграних партій і годин, проведених за дошкою.

 

Тепер виникає питання: чому ж після усіх цих пунктів ще існують школи, котрі не приділяють увагу цій грі? Відповідь проста: їм не цікаво, аби зростали усі діти успішними! Начебто і правда, якщо мислення у школярів усіх шкіл буде розвинене для успішної кар’єри, то хто буде вантажником чи касиром? Точно не Ваша дитина!

Вибір за батьками, яке вони хотять майбутнє для своїх Дітей і основа залежить лише від Вас. Вкладайте з дитинства в Дитину найкращі якості, не відкладайте на потім та буде чудовий результат.

Як потрапити в Амадею?

Просто зателефонуйте чи напишіть нам!
Зв'яжіться з нами!
 Попередній  Всі проекти Наступний