Маленькі Дітки зовсім не самостійні?

та поняття "Я сам!". Що про це кажусь наші психологи

Маленькі дітки зовсім несамостійні! - так вважає 70% батьків, які приходять на співбесіду до директора.
Така думка існує, тому, що мама з татом власне самі ще морально не готові «відпустити з-під крила» малечу до спеціалізованого закладу - усі довіряють лише Бабусям.

Тому можемо запевнити, що наше «крило» також тепле, буде любити та оберігати Вашу Дитину та поняття «Я САМ» є одне із найважливіших елементів для соціалізації дитини, яке формується саме у цьому віці. Тому якщо Ви хочете бачити свою дитину впевненою у собі та своїх силах, соціалізовану.

Етап соціалізації відбувається, коли Дитя грається з іншими дітками у дворі в пісочниці чи на гірках. Тоді явно виражено розуміння відносин з іншими людьми (Дітками, Батьками). У віці від 2-х років Дитина має розуміти особисті межі та інших. Власний простір можна порушувати лише із дозволу, ділитись іграшками чи приймати участь в іграх по бажанню.
Є декілька прикладів для кращого розуміння:
1. Самостійна Дитина може виражати власну думку та не ділитись іграшками з іншими. Це її вибір та розуміння. Вираз «потрібно ділитись з іншими» не є вірним. Для початку батьки мають це зрозуміти: у майбутньому Дитя буде розуміти, що ділитись треба з усіма та усім. Вона не розуміє, що іграшки у дитинстві та гроші у більш старшому віці це не одне те саме. Не потрібно давати гроші не знайомим людям, аби ділитись. Це стосується не лише коштів (одяг, засоби гігієни, портфель та будь-що)
2. Самостійна Дитина розуміє свої особисті межі. Без її власного дозволу не можна торкатись, обіймати і тд. Це важливо розуміти, щоб в майбутньому уникнути непорозумінь у суспільстві. Особисті межі потрібно поважати відстоювати власну думку, насильно торкатись не мають права і це вірна думка.
3. Самостійна Дитина розуміє, де є межі інших. Аби узяти чужу іграшку потрібно запитати. Це вихованість, розуміння, повага до інших. Прояв такої самостійності в майбутньому допоможе уникнути непорозумінь в оточенні.


Це і є ті самі основи самостійного Дитя для соціалізації, що спрощує життя Батькам та Дитині та вираженню «Я САМ». Не бійтесь пробувати, дозволяти та підтримувати. Інакше доведеться тримати «батьківське крило» до 30-ти років)))))))
Ми вас дуже любимо та дякуємо, хто дочитав пост до кінця????????????

 

Як потрапити в Амадею?

Просто зателефонуйте чи напишіть нам!
Зв'яжіться з нами!
 Попередній  Всі проекти Наступний