"- Мам, я не знаю, що мені робити"

Побути наодинці - це здорово!

- Мам, я не знаю, що мені робити
- Все набридло і всі іграшки
- Мені нудно
- Дай планшет
і тд

Така поведінка у Діток є досить частим явищем) Давайте розглянемо декілька питань з цього приводу:
1. "- Мам, я не знаю, що мені робити"
Причиною можливо є велика зайнятість по графіку Дитя, а коли є вільний час - звичка, потрібно завжди щось робити. Тому поясніть, що побути у своїй кімнаті дивлячись у вікно теж гарне заняття))) тобто не робити нічого, скажем так.
Інший варіант - Малеча не знає або не вміє себе зайняти справами. Іграшок та ігор вистачає, але потребує Вашої уваги. Тут або погратись разом, або подарувати нові ідеї для ігор.

2. "- Все набридло і всі іграшки"
Так само і тут - нові ідеї для тих самих ігор змусять Малюка поглянути на іграшки з іншого боку, що гарно впливають на розвиток фантазії та уяви

3. "- Мені нудно"
Пояснити, що Мама і Татко іноді бувають зайняті і своїми справами, тому не завжди будуть гратись з тобою. Розвивайте самостійність у Діток, а поняття "нудно" погляньте як "не знаю, що робити" та підкажіть))

4. "- Дай планшет"
В будні краще виділяти не більше 1,5 години Дитини на власний час, але не повністю проведений час лише із планшетом: прогулянка у дворі, ігри з улюбленими солдатиками, пазли і тд.

Маленькі сонечка повинні уміти проводити час наодинці - це гарно спливає на саморозвиток, самооцінку, пізнання себе та в майбутньому не спричинить проблем у відносинах із оточуючими людьми, а саме залежність постійного контакту з ними.
Побути наодинці - це здорово!

Як потрапити в Амадею?

Просто зателефонуйте чи напишіть нам!
Зв'яжіться з нами!
 Попередній  Всі проекти Наступний