психологічні ознаки готовності до горщику

коли вже можна підіймати тему горщика?

Любі наші чудові Батьки) цей пост написаний для тих, хто ну дуже сильно хоче привчити Дитинку до горщику у ранньому віці. Ходімо читати!

І так, коли вже можна підіймати тему горщика? Якщо почати у 1,5 року - вийде у 2,5 року привчити, почнете у 2 рочки - все рівно у 2,5 вийде))) До 1,5 року залиште у спокої Дитя)) Зазвичай, це лише бажання самих Батьків, а не Маляток)))))) 
Це психологічна тема для осмислення, тому дуже просимо звернути увагу. До 18 місяців тему горщика краще зовсім не чіпати та не вигадуйте проблему, де її немає. Сьогодні у вас все "вийшло", а завтра знов у памперсі - що це означає?) Що маленьке Сонечко ще не готовий чи не готова до повноцінного режиму без памперсу, не поспішайте панікувати)) Адже лише 22-30 місяців це і є середній вік для початку навчання горщечній науці.
Найзручніший та актуальний час для адаптації - літня пора. Проте, якщо вам на цей час якраз 1,5-2 рочки, а за жаркий період року не вийшло навчитись, чекаємо наступного року і насолоджуємось ще трьома порами року у памперсі. Ключове в горщику: якщо дитина не має неврологічних проблем з голівкою та мозком, то вона сама ОБОВ’ЯЗКОВО адаптується у віці 3-4 років.

Окрім віку ще можна орієнтуватись на психологічні ознаки готовності до горщику:
- здатність та розуміння зберігати підгузки 1,5-2 години у сухому стані
- демонстрація негативних емоцій як наслідок перебування в брудних (мокрих) підгузках
- знання частин тіла та предметів одягу
- явне вираження Дитинки поняття "хочу" будь-якими проявами
- уміння чи старання самостійно входити та виходити з вбиральні
- старання чи уміння самостійно одягатись та роздягатись
Увага! Навіть якщо ознаки присутні, але Малеча пручається - не чіпайте! Дорога до горщика може бути лише індивідуальною, наберіться терпіння)) кожне Маля особливе і розуміння нових навичок приходить теж по-особливому, індивідуально.

Радійте, посміхайтесь, пишайтесь та гуляйте разом з Дітками! А недоліки не потрібно шукати - прийде час і горшечок стане другом????

Як потрапити в Амадею?

Просто зателефонуйте чи напишіть нам!
Зв'яжіться з нами!
 Попередній  Всі проекти Наступний