Брейк-данс

Чим складний цей стиль

Брейк данс – це стиль вуличного танцю, що розвився з рухів хіп-хопу та офіційно входить до програми Олімпійських ігор!

Чим складний цей стиль:

·      рух Апрок, в якому присутні різноманітні прокрути, увертання, присяди та ін. Часто апрок виглядає як бій без контактів.

·        завмирання на декілька секунд в чудернацьких та надзвичайно складних положеннях. Фрізи виконуються на одній/двох руках, на голові, на ліктях та інших частинах тіла.

·         раптові падіння на спину, живіт і тд – суїсайд. Виконуються як завершення виступу. Ці рухи часто виглядають надзвичайно небезпечними та болісними. Якщо постійно тренуватись та знання спеціальних технік мінімізують небезпеку пошкоджень.

·        обертальні та циклічні рухи, що вимагають надзвичайної координації рухів, сили м'язів, гнучкості та відточеної техніки

·        та, звичайно, фізична витривалість

Для хлопчиків такі навики надзвичайно важливі, адже за шкільною партою фізичного розвитку на такому рівні не досягнути. Тому для прокачки м’язів та витримки, розвитку таланту та мелодійності в одному стилі танцю це дійсно вартує уваги.

Науково доведено, що при навантаженнях у міру, звичайно, та всебічному розвитку покращується стан здоров’я та розумові здібності, міцний та здоровий сон.

 

Ми за здорове покоління!

Як потрапити в Амадею?

Просто зателефонуйте чи напишіть нам!
Зв'яжіться з нами!
 Попередній  Всі проекти Наступний