Користь арт-терапії для дітей

Допомогти дітям стати особистостями - це значно важливіше, ніж допомогти їм стати математиками або знавцями французької мови. Карл Роджерс

 

Сучасне суспільство багато зусиль спрямовує на те, щоб закласти основи для успіху дітей. Знання, навички, гуртки, секції, дорогі курси та репетитори - інвестувати в дітей потрібно багато.
 

У дитячих центрах "Амадея" ми на перше місце ставимо гармонійний розвиток дитини як особистості. І розвиток не просто для досягнення закладеного в соціумі рівня, але щоб дитина повноцінно розвивалася та була щасливою.
 

Творчість природно пов'язана з життям дитини, і є необхідною частиною її розвитку. Через малюнок, розповідь, гру дитина передає те, що для неї важливо і що хвилює. Дайте дітям відповідний вид діяльності або матеріал - і творчий процес вже не зупинити.

арт-терапия в центре

Саме на цій потребі в творчості і будується в психологічних центрах "Амадея" концепція занять арт-терапією - терапією творчістю.
 

Особливість їх у тому, що абсолютно не важливим є рівень навичок дитини в спілкуванні, що допомагає ефективно займатися навіть з малюками. Адже заняття дошкільнята сприймають як гру.
 

Нашим педагогам зовсім не доводиться нікого змушувати, ми лише створюємо доброзичливу атмосферу, підбираємо незвичайний матеріал для роботи - і цікаве проведення часу гарантовано.

Занятие Арт терапия

Існує безліч різновидів арт терапії, елементи якої проводимо і ми в "Амадеї":

  • Ізотерапія - заняття образотворчим мистецтвом
  • Пісочна терапія
  • Терапія кольором
  • Драма терапія
  • Бібліотерапія - через прочитання літературних творів

Арт-терапія дозволяє не просто добре проводити час і розвивати творчий потенціал, але і навчає висловлювати свої почуття і емоції. Спочатку це викликає труднощі, але потім - процес захоплює і затягує. Завдяки правильній побудові взаємовідносин з оточуючими і самим собою дитина вчиться жити в стані гармонії.

 

Арт-терапія - це турбота про емоційне самопочуття і психологічне здоров'я дитини через художню діяльність. Вона відіграє величезну роль у розвитку і корекції емоційного світу дитини.

Мета арт-терапевтичних занять з дітьми - не навчити їх красиво малювати або писати вірші, а «розбудити емоції». Діти на заняттях захоплюються творчістю, виявляють експресію, вражають свої почуття, знаходять нестандартні рішення.

В ході роботи ми помічаємо, як змінюються наші малюки: їх внутрішній світ стає більш наповненим і яскравим, поліпшуються взаємини з дорослими і однолітками, частіше в процесі спілкування проявляються співчуття і співпереживання, бажання допомогти, підтримати. Дитина отримує задоволення від самого творчого процесу, ось чому цей процес є таким корисним. 

 Терапия с детьми

Тому арт-терапія в центрах “Амадея” є такою ефективною в роботі з дітьми. Адже вона містить в собі величезний потенціал для формування цілісної, багатогранної особистості дитини.

 

Як потрапити в Амадею?

Просто зателефонуйте чи напишіть нам!
Зв'яжіться з нами!
 Попередній  Всі проекти Наступний